Blog

Projekt „Metamorfozy” – ciąg dalszy

Mama Elżbieta Czulak i córki: Władysława Kowalska, Agnieszka Lutosławska

Przyszły we trzy, bo Agnieszka i Elżbieta to bliźniaczki jednojajowe i na co dzień nierozłączne. Codziennie do siebie dzwonią, widują się często, ale rzadko bawią się ze sobą tak dobrze jak podczas sesji. Mama Władysława dała się poznać od zupełnie innej niż zwykle strony. Metamorfozy mają pozwolić jej odzyskać radość życia, a córkom pomóc poradzić sobie z drobnymi defektami urody.

Metamorfozy2

Mama Ewa Kopij i córka Michalina Kopij

Mieszkają 300 km od siebie Michalina w Częstochowie, a Ewa w Kłodzku. Obie mają niezwykłe pasje, Ewa z zawodu polonistka – niedawno zaczęła trenować koreańską sztukę walki Haidong Gumdo, a Ewa oprowadza wycieczki po parku miniatur sakralnych. Metamorfozy do dla nich okazja, żeby pobyć ze sobą częściej niż zwykle.

Metamorfozy3

Mama Elżbieta Woźniak i córka Katarzyna Woźniak

Dla Elżbiety udział w projekcie Metamorfozy był do ostatniej chwili całkowitą niespodzianką. To Katarzyna zrobiła jej prezent. – Okazje były dwie: 50-te urodziny i Dzień Matki, mama była totalnie zaskoczona, ale ona uwielbia niespodzianki. Metamorfozy są dla nich okazją, żeby popracować nad ciałem i twarzą, ale przede wszystkim odnaleźć się na nowo po trudnych przeżyciach.

Metamorfozy4

Mama Bogumiła Maślak i córka Karolina Maślak

Marzeniem Karoliny jest kawiarnia, w której będzie można spróbować robionych przez nią czekoladek. Marzeniem Bogumiły, jest to, żeby Karolina uwierzyła w siebie i zaczęła realizować wszystkie swoje marzenia. Na co dzień dużo czasu spędzają ze sobą; mieszkają razem i pracują w tej samej szkole.

Metamorfozy5

Mama Hanna Napora i córka Paulina Napora

Paulina jest aktorką, ale od zawsze pasjonuje się rozwojem osobistym i duchowym, dlatego coaching to jej pasja. Pierwszą osobą, która na tym skorzystała jest jej mama. Po przejściu na emeryturę nie mogła się odnaleźć. To Paulina namówiła ją na przeprowadzkę do Krakowa, wspólnie otworzyły mini pensjonat, którym mama zarządza i dodatkowo występuje w teatrze. Mimo to, chciałby mieć więcej pewności siebie i bardziej akceptować swoje ciało.

Metamorfozy6

Zdjęcia: Tamara Pieńko