Cyfrowy aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych, 3D

cyfrowy rentgen - Dentima Secjalistyczne Centrum Stomatologii Kraków BronowiceCyfrowy aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych, 3D

Cyfrowy aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych, 3D (tomografii komputerowej CBCT) GXDP-700 firmy Gendex w wersji cyfrowej jest najnowszym modelem aparatu rentgenowskiego, służącym do wykonywania zdjęć dla dorosłych oraz dla dzieci. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji cyfrowego czujnika i bezpośrednim połączeniu z komputerem PC uzyskuje zdjęcie w czasie rzeczywistym z pominięciem czasochłonnego procesu wywoływania kliszy. Cyfrowy aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych pozwala na redukcję dawki promieniowania dla pacjenta do 70% i na zmniejszenie czas ekspozycji nawet do 11 sekund.

Cyfrowy aparat rentgenowski do zdjęć pantomograficznych GXDP-700 firmy Gendex gwarantuje najlepsze odwzorowanie szczegółów anatomicznych i najwyższą rozdzielczość, podnosząc do maksimum wartość diagnostyczną zdjęcia. Otrzymane zdjęcia charakteryzują się zawsze doskonałą geometrią i stałym współczynnikiem powiększenia. Natomiast ciągła wewnętrzna mikroprocesorowa kontrola sprawności aparatu i poprawności obsługi zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta i odpowiednio minimalną dawkę promieniowania.

Zobacz więcej: cyfrowy rentgen

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 19:30
sobota: 8:30 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI