Komfort

Komfort

Komfort - Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii - Kraków - BronowicePrywatny parking daje możliwość zaparkowania tuż przed budynkiem, a ten jest w pełni przygotowany dla osób niepełnosprawnych – począwszy od specjalnie wyznaczonego miejsca parkingowego, niewielkiego podjazdu do drzwi wejściowych, a skończywszy na windzie i toaletach. W trosce o jak największy komfort w poczekalnia oraz gabinety wyposażone są w klimatyzację, szczególnie przydatną w upalne letnie dni.

Prywatny parking daje możliwość zaparkowania samochodu tuż przed budynkiem, a ten jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, począwszy od specjalnie wyznaczonego miejsca parkingowego, niewielkiego podjazdu do drzwi wejściowych, a skończywszy na windzie i toaletach. Na najmłodszych czeka osobna poczekalnia dla dzieci, w której mogą poczekać na rodziców.

W tle odtwarzana jest przyjemna dla ucha, relaksująca muzyka, która, mamy nadzieję, uprzyjemnia czas spędzony na fotelu dentystycznym. Dzięki niej nierzadko zdarza się, że pacjenci podczas dłuższych wizyt przeprowadzanych w pozycji leżącej po prostu zasypiają…

W poczekalni jest również do Państwa dyspozycji dystrybutor z zimną i ciepłą wodą, bieżąca prasa o różnej tematyce, liczne foldery dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych gabinetach oraz albumy z metamorfoz, jakie przeszli w naszych gabinetach nasi pacjenci.

Chcąc zaoszczędzić Państwu czas mamy w recepcji zalecane przez naszych lekarzy produkty stomatologiczne służące do pielęgnacji i higieny stomatologicznej, które można zakupić. Są to między innymi szczoteczki, szczoteczki specjalistyczne, szczoteczki elektryczne, irygatory wodne, pasty do zębów, nici dentystyczne, płukanki oraz maści stomatologiczne, które można często zakupić jedynie w specjalistycznych sklepach stomatologicznych.

Płatności mogą Państwo dokonywać w rejestracji w dogodnej dla siebie formie: gotówką lub kartą, stałym pacjentom oferujemy również możliwość dokonywania przelewów. Jeśli Państwo mają życzenie otrzymać po zakończonym leczeniu fakturę lub pełny rozpis wykonanych zabiegów, taki zostaje specjalnie dla Państwa przygotowany.

Zdajemy sobie również sprawę, że czas bardzo szybko płynie i w natłoku codziennych obowiązków nie zawsze pamięta się o wizycie u stomatologa. Dlatego też nasze rejestratorki dzień przed planowaną wizytą przypomną Państwu o dokładnym terminie kolejnej wizyty, jak również o wizycie kontrolnej zalecanej przez lekarza prowadzącego po 3 lub 6 miesiącach z odpowiednio wczesnym wyprzedzeniem.

Uprzejmie również Państwa prosimy o odpowiednio wczesne, przynajmniej kilka dni wcześniej, powiadomienie nas o zmianie lub rezygnacji szczególne z wizyty dłuższej niż standardowa tak, aby inni pacjenci, którzy często czekają na wizytę, mogli zostać szybciej przyjęci przez dentystów.

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI