Koronawirus

Koronawirus – bezpieczeństwo i obowiązujące zasady przyjęć pacjentów w Dentimie

Szanowni Państwo!

Jesteśmy towarzyskimi osobami, witamy się i żegnamy z Państwem zawsze poprzez podanie ręki i lubimy z Państwem porozmawiać na niezobowiązujące tematy, niestety w tym trudnym dla wszystkich okresie będziemy unikać podawania rąk, a także unikać dłuższych niezobowiązujących rozmów. Bardzo Państwa prosimy o wyrozumiałość.

Bardzo uprzejmie prosimy również o zapoznanie się z obowiązującym obecnie protokołem rejestracji oraz przyjęć. W trosce o zdrowie nas wszystkich uległy one zasadniczym zmianom – wszystko dla Państwa i naszego bezpieczeństwa.

Koronawirus – obowiązujące protokoły rejestracji i przyjęć w Dentimie:

1. Rejestracja na wizytę odbywa się drogą telefoniczną lub mailową. W trakcie rozmowy rejestratorka:
a) zapyta o powód i cel wizyty;
b) przeprowadzi wywiad epidemiologiczny zalecany przez MZ, PTS, WHO i wypełni stosowny formularz w oparciu o uzyskane od Państwa dane.

2. Uprzejmie prosimy Państwa o potwierdzenie wizyty najpóźniej 24 godziny przed terminem wizyty. W przypadku nie zachowania terminu 24 godzin, do kolejnej wizyty będzie doliczona opłata rezerwacyjna w wysokości 100 pln za każde rozpoczęte pół godziny wizyty. Proszę pamiętać, że przygotowanie gabinetu, zwłaszcza w obecnej sytuacji wymaga odpowiednich procedur i sprzętu, rezerwując wizytę, rezerwują Państwo gabinet, sprzęt, czas pracy lekarza i asystentki, którzy nie mogą w tym czasie przyjąć innego pacjenta. Tradycyjnie dzień przed wizytą rejestratorka przypomni Państwu telefonicznie wizytę.

3. Po dotarciu do Dentimy, uprzejmie prosimy zadzwonić do rejestracji pod numer 664 06 43 32 i nie wchodzić do budynku dopóki Państwo nie zostaną powiadomieni telefonicznie o naszej gotowości poprzez kontakt telefoniczny. Do tego czasu uprzejmie prosimy pozostać w samochodzie lub przed wejściem do gabinetu. Przed wejściem do Dentimy uprzejmie prosimy o założenie maseczki osłaniającej nos i usta. Będą ją mogli Państwo zdjąć na chwilę przed zabiegiem w części zabiegowej gabinetu.

4. Pacjentów umawiamy tak, aby zminimalizować sytuacje, w których dojdzie do spotkania kilka osób w poczekalni. Staramy się również, jeśli jest to tylko możliwe, zachowywać odstęp przynajmniej 1 metra.

5. Prosimy, jeśli jest to możliwe, przychodzić bez osób towarzyszących – osoby towarzyszące będą poproszone o pozostanie w samochodzie lub przed budynkiem.

6. Po zaproszeniu przez nas do Dentimy wejdą Państwo do klatki schodowej, gdzie przygotowane jest stanowisko dezynfekcji – tu uprzejmie prosimy o:
a) poddanie się mierzeniu temperatury bezdotykowym termometrem przez rejestratorkę;
b) zdezynfekowanie rąk umieszczonym tam płynem dezynfekcyjnym w bezdotykowym dozowniku.

7. W rejestracji rejestratorka:
a) przekaże Państwu do podpisania wypełniony razem z Państwem przez telefon wywiad epidemiologiczny;
b) zaprowadzi do gabinetu, w którym będzie czekać lekarz i asystentka.

8. Uprzejmie prosimy o poruszanie się po budynku trzymając dłonie razem z przodu i nie dotykać ścian, biurka i jakichkolwiek sprzętów itp. Z uwagi na obecną sytuację – w trosce o zdrowie Państwa, innych Pacjentów oraz Personelu Dentimy, prosimy poruszać się w Dentimie tylko w obecności personelu – w tym czasie w innych miejscach może być wykonywana procedura dezynfekcji, która wymaga opuszczenia pomieszczenia i zabrania równocześnie obecności ludzi.

9. Uprzejmie prosimy również nie dotykać dłońmi twarzy, szczególnie oczu, nosa i ust.

Zapraszamy bardzo serdecznie:

kom. 664 06 43 32
tel. 12 638 36 42

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków
poniedziałek-piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00-14.00

 

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI