Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – Kraków – Bronowice

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – obecnie mikroskop traktowany jest przez nas jako podstawowy sprzęt wykorzystywany podczas leczenia kanałowego.  Stosując nowoczesny stomatologiczny mikroskop zabiegowy Global G3 z trzema stopniami powiększeń o maksymalnym powiększeniu 16 razy uzyskujemy znakomitą widoczność pola zabiegowego. Przekonaliśmy się do niego do tego stopnia, że nikt z nas nie podejmuje się leczenia kanałowego bez użycia mikroskopu. Dzięki niemu wykonujemy zabiegi z nieporównywalnie większą precyzją, osiągając znacznie wyższą skuteczność leczenia. Dysponując przy tym dwoma mikroskopami dajemy gwarancję użycia mikroskopu podczas każdego zabiegu z zakresu leczenia kanałowego.

Dzięki użyciu mikroskopu możliwe staje się uratowanie zębów, które kiedyś kwalifikowały się do usunięcia.  Umożliwia lokalizację oraz opracowanie cienkich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności w kanale korzeniowym, powtórne leczenie kanałowe.

Mikroskop stomatologiczny pomocny jest również do zdiagnozowania pionowego pęknięcia korony i korzenia zęba, odnalezienia dodatkowego kanału lub jego rozwidlenia, leczenia perforacji wewnątrzkanałowej. 

Przykładowe zdjęcia radiowizjograficzne przed rozpoczęciem i po zakończeniu leczenia kanałowego u Naszych Pacjentów:

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 664 06 43 32

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
dentima@dentima.pl

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI