Znieczulenie komputerowe The Wand

Znieczulenie komputerowe The Wand – Kraków – Bronowice

Dentima - Kraków - znieczulenie komputerowe The_WandZnieczulenie komputerowe The Wand już od dawna jest u nas standardem. Nie stosujemy już tradycyjnego znieczulenia, ponieważ badania naukowe wykazały, że podawanie znieczulenia tradycyjną strzykawką jest nieprzewidywalne i może być niebezpieczne dla pacjenta. Dlatego też w SCS Dentima stosujemy znieczulenie komputerowe The Wand. To system znieczulenia The Wand, dzięki któremu środki znieczulające podawane są z odpowiednią prędkością i ciśnieniem pod kontrolą mikroprocesorowego układu kontrolnego. Eliminuje to uczucie rozpierania podawanego płynu znieczulającego rozrywającego tkanki oraz związany z tym ból i dyskomfort.

Znieczulenie komputerowe The Wand działa w ten sposób, że dodatkowo przed bardzo cienką igłą zawsze podawana jest kropla znieczulenia, więc sam zabieg często jest nawet niewyczuwalny przez pacjenta. W znacznym stopniu zwiększa to komfort pacjenta podczas nawet bardzo skomplikowanych zabiegów.

Stosujemy środki znieczulające renomowanych firm farmaceutycznych, które dobieramy indywidualnie dla danego pacjenta w zależności od stanu jego zdrowia i wrażliwości na ból, a także zależnie od rodzaju zabiegu i przewidywanego czasu jego wykonania. Dzięki temu przeprowadzane u nas zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i komfortowe.

I nierzadko nam się zdarza, że stosując znieczulenie komputerowe The Wand pacjent leżąc na fotelu w trakcie dłuższego zabiegu na tyle się odpręża i czuje komfortowo, że po prostu zasypia…

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 664 06 43 32

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
dentima@dentima.pl

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI