Słów kilka

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii – Kraków – Bronowice

Praca z pacjentem zawsze była i oczywiście nadal jest dla mnie czystą przyjemnością i ciągle daje ogromną satysfakcję. Szczególnie widząc, jak dzięki zmianom, jakich dokonuję w zakresie uśmiechu, dokonują się równocześnie zmiany w podejściu pacjentów do rzeczywistości, w pewności siebie, w komforcie nie tylko jedzenia i mówienia, ale przede wszystkim w komforcie przebywania wśród innych ludzi, swobody uśmiechania się i lekkości w rozmowie.

Przygodę ze stomatologią rozpoczęłam w jednostanowiskowym Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznym Marty Zinkow i Bogumiły Gmyrek przy ul. Balickiej 18 w Krakowie, który niedługo potem przekształciłam w trzystanowiskowe Specjalistyczne Centrum Stomatologii Dentima przy ul. Balickiej 12A/B2. W końcu w lutym 2017 roku przeniosłam firmę do nowego budynku w nowej lokalizacji przy ul. Wł. Żeleńskiego 86 – dzięki temu na większej przestrzeni, w bardzo komfortowych warunkach i w miłej, serdecznej atmosferze mogę Państwu pomóc odzyskać swój uśmiech i radość z nim związaną. Mam również ogromną nadzieję, że nowa lokalizacja przypadnie Państwu do gustu.

Co więcej zapraszam Państwa również do zadbania o swój wygląd i dobre samopoczucie w Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej – mieści się na piętrze tego samego budynku. W Aspalii mogą Państwo skorzystać z zabiegów z zakresu:

Dzięki temu w jednym miejscu mają Państwo możliwość skorzystania w jednym dniu z wielu usług, które nie tylko ściśle wiążą się ze sobą, ale również wzajemnie uzupełniają.

Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę w Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej – tel. 882-11-88-90.

Serdecznie Państwa zapraszam,
lek. dent. Marta Zinkow

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 664 06 43 32

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
dentima@dentima.pl

Rekomendacje pacjentów

Fachowa i miła obsługa, a przede wszystkim bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Chyba w żadnym zakładzie stomatologicznym nie spotkałem się z takim podejściem. Gorąco polecam.
K.K.

Polecam korzystanie z usług stomatologicznych stomatologicznych w Centrum Stomatologii Dentima. Profesjonalne podejście do pacjenta, miła, bezstresowa atmosfera, usługi na najwyższym poziomie. Polecam!.
U.K.

Korzystam z usług Dentimy tak naprawdę od kiedy powstała. Jeszcze w lokalizacji przy ul. Balickiej oczekując na wizytę w malutkiej poczekalni (dr Gmyrek) aż w końcu w nowym lokalu w którym bez stresu a przede wszystkim bólu zasiadać w fotelu dentystycznym i bez obaw oddać się w ręce PROFESJONALISTÓW! Tu przyprowadziłam mojego męża, moją córkę jak również poleciłam tą placówkę moim rodzicom i siostrzeńcowi. Nie mogę powiedzieć, że lubię chodzić do dentysty (bo uprzedzenie z lat dzieciństwa pozostaje gdzieś w mojej głowie) ale przychodząc tu wiem, że „odwiedzam” znajomych którzy „zrobią mi coś z zębami” i traktuję to jak umówioną wizytę np. do kosmetyczki. Każdemu gorąco polecam lekarzy stomatologów, z których usług korzystam(…). Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu, profesjonalizm i obsługa na światowym poziomie! Dziękuję.
I.W.

Centrum Stomatologii Dentima oferuje bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, a sprzęt który jest wykorzystywany do leczenia uważam za bardzo wysokiej jakości. Również warto podkreślić,że kalendarz wizyt jest elastyczny i każdy z pacjentów jest w stanie znaleźć dla siebie najdogodniejszy czas wizyty. (…) Z wielką przyjemnością mogę polecić Centrum Stomatologii Dentima i zarekomendować każdemu do skorzystania z jego usług.
M.Z.

(…) Centrum Stomatologii Dentima to centrum godne polecenia, obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięte panie, czysto nie ma się do czego naprawdę doczepić (…).
J.S.

Centrum Stomatologii Dentima jest bardzo przyjazne pacjentom. Godna pochwały jest dokładność leczenia i bardzo miły i sympatyczny personel. Korzystamy z leczenia całą rodziną. Polecam każdemu (…).
N.N.

Sympatycznie, miło, FACHOWO, chociaż czasami zbyt długi czas oczekiwania na termin wizyty. Poza tym bez zastrzeżeń.
N.N.

Bardzo sympatyczna, miła i fachowa obsługa. Rzetelność i dokładność wykonywanych zabiegów. Nawet dzieci przestały się bać dentystów dentystów i chętnie tu przychodzą. Jedyny ewentualny minus to trochę wysokie ceny. Ale może to w myśl zasady, że jakość idzie w parze z ceną.
N.N.

Jeżeli chodzi o stomatologię Dentima to: miła obsługa ze strony lekarza i w ogóle sympatycznie, dokładność i polecam wszystkim kolegom i koleżankom.
B.Ż.

Składam podziękowania dla całego zespołu Dentima ze szczególnym wyróżnieniem Pani dr Marty Zinkow za fachowość, bardzo serdeczne podejście do pacjenta i ogromną troskę. Jednocześnie dziękuję paniom w recepcji za zainteresowanie, potwierdzanie terminów wyznaczonych u stomatologa oraz bardzo dużo uprzejmości i serdeczności.
E.A.

Centrum Stomatologii Dentima to moje najsympatyczniejsze spotkanie ze stomatologią! Fachowa obsługa, miła atmosfera, nowoczesne wyposażenie. Pani dr Marta Zinkow nie tylko świetny stomatolog, ale poprzez swoje ciepłe usposobienie potrafi ukoić nerwy przerażonego pacjenta! Zostanę tu na długo!!
A.G.

Stan naszego uzębienia powierzamy dr Marcie Zinkow już od wielu lat. Jesteśmy zadowoleni nie tylko z dobrze wyposażonego gabinetu, ale przede wszystkim z niezwykle profesjonalnego podejścia do każdego pacjenta. Darzymy dr Martę Zinkow zaufaniem, które jest potwierdzone naszą wieloletnią współpracą (…).
J. i B.W.

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 664 06 43 32

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
dentima@dentima.pl

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI