Test Cariescreen

Test Cariscreen – Kraków – Bronowice

Dentima - Kraków - znieczulenie komputerowe The_WandBadanie CariScreen Meter to badanie z użyciem najnowszego technologicznie urządzenia służącego do wykonywania testów bakteriologicznych, mających na celu określenie poziomu bakterii próchnicogennych w jamie ustnej pacjenta.  Wykonuje się  je podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Na wynik nie trzeba czekać 24-72 godzin jak przy standardowym badaniu bakteriologicznym.

Badanie CariScreen Meter to obecnie najdoskonalszy sposób diagnostyki i zwalczania próchnicy.  Daje 95% skuteczności wg badań naukowych i jest najskuteczniejszym sposobem obrazującym stan infekcji próchnicą w całej jamie ustnej, a nie tylko w zakresie pojedynczego zęba. Technologia ta pozwala nie tylko na wykrycie infekcji, ale również stanowi punkt odniesienia podczas badań kontrolnych pacjenta, umożliwia ciągłe kontrolowanie zmian zachodzących w jamie ustnej, szczególnie podczas stosowania terapii CariFree, a także monitorowanie zwyczajów, diety, stosowania leków. Badanie jest idealne zwłaszcza dla kobiet w ciąży.

Badanie CariScreen Meter wykorzystuje najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną ATP bioluminescencyjną technologię. Test określa poziom ATP w mitochondriach całej populacji bakterii próchnicotwórczych. Tym samym oddaje stan infekcji, ryzyka infekcji, stopień agresywności bakterii próchnicotwórczych.

Zobacz także: rentgen zębów

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 664 06 43 32

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
dentima@dentima.pl

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI