Badanie Cariscreen Meter

Badanie CariScreen Meter – Kraków – Bronowice

Badanie Cariscreen MeterBadanie CariScreen Meter to badanie z użyciem najnowszego technologicznie urządzenia służącego do wykonywania testów bakteriologicznych, mających na celu określenie poziomu bakterii próchnicogennych w jamie ustnej pacjenta. Badanie CariScreen Meter wykonuje się podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym – na wynik nie trzeba czekać 24-72 godzin jak przy standardowym badaniu bakteriologicznym.

Badanie CariScreen Meter to obecnie najdoskonalszy sposób diagnostyki i zwalczania próchnicy – daje 95% skuteczności wg badań naukowych i jest najskuteczniejszym sposobem obrazującym stan infekcji próchnicą w całej jamie ustnej, a nie tylko w zakresie pojedynczego zęba. Technologia ta pozwala nie tylko na wykrycie infekcji, ale również stanowi punkt odniesienia podczas badań kontrolnych pacjenta, umożliwia ciągłe kontrolowanie zmian zachodzących w jamie ustnej, szczególnie podczas stosowania terapii CariFree, a także monitorowanie zwyczajów, diety, stosowania leków. Badanie jest idealne zwłaszcza dla kobiet w ciąży.

Badanie CariScreen Meter wykorzystuje najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną ATP bioluminescencyjną technologię – test określa poziom ATP w mitochondriach całej populacji bakterii próchnicotwórczych, tym samym oddaje stan infekcji, ryzyka infekcji, stopień agresywności bakterii próchnicotwórczych.

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 19:30
sobota: 8:30 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI