Lampa Beyond

Lampa Beyond – Kraków – Bronowice

Lampa BeyondLampa Beyond jest najbardziej zaawansowaną technologicznie metodą umożliwiającą wybielanie zębów, uważaną obecnie za najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób wybielania. Przebarwienia zdobywane latami (np. po tytoniu, kawie, herbacie czy lekach) znikają zaledwie w 30 – 45 minut w gabinecie stomatologicznym po zastosowaniu wybielania lampą Beyond. Regularne mycie i czyszczenie zębów może usunąć zaledwie część przebarwień; te natomiast, które weszły głębiej w strukturę zęba nie dają się wyczyścić tradycyjnymi metodami domowymi. Usunąć je mogą jedynie materiały wybielające.

Zabiegi z zastosowaniem lampy Beyond zostały już bezpiecznie wykonane u ponad miliona pacjentów. Wykorzystuje się środek wybielający oparty na składnikach wodnych (nadtlenek wodoru H2O2), nie uszkadzających struktur zęba równocześnie z dodatkiem składnika obniżającego nadwrażliwość zębów (SiO2). Przebarwienia znikają jak za dotknięciem różdżki równocześnie z zębów szczęki i żuchwy, umożliwiając rozjaśnienie zębów od 5 do 14 odcieni w skali Vita – rezultaty są lepsze o 30% od wybielania nakładkowego i zdecydowanie lepsze od innych systemów. Efekt wybielania utrzymuje się do 2 lat, zależnie od sposobu odżywiania i indywidualnych predyspozycji.

Lampa Beyond wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie dodatkowy system filtrujący oraz „zimne światło” akceleratora, dzięki czemu zabieg jest jednorazowy i nie ma skutków ubocznych w postaci uszkodzeń zębów, zwłaszcza szkliwa. Środek wybielający aktywowany jest przez światło o długości fali 480-520 nm emitowane przez akcelerator. Światło filtrowane jest przez ponad 12 000 światłowodów o długości całkowitej ponad 1 mili oraz specjalny układ optyczny – aby wyeliminować wydzielanie się ciepła, światła podczerwonego i ultrafioletowego.

Po zabiegu wybielania lampą Beyond przez pierwsze 48 h zaleca się przestrzeganie tzw. „białych godzin” – nie powinno się w tym okresie palić czy pić kolorowych płynów. Stabilizacja barwy następuje po ok. 2 tygodniach – wtedy można dopiero przystąpić do odbudowy zębów.

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 19:30
sobota: 8:30 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI