Radiowizjografia – bezpieczny, komputerowy RTG

Radiowizjografia – bezpieczny, komputerowy RTG – Kraków – Bronowice

RadiowizjografiaRadiowizjografia – bezpieczny, komputerowy RTG to – w skrócie – zestaw urządzeń służących do uzyskania obrazu rentgenowskiego na monitorze komputera bez konieczności używania klasycznej kliszy (co za tym idzie – czasochłonnego procesu wywoływania).

W Dentimie Specjalistycznym Centrum Stomatologii w Krakowie radiowizjografia – bezpieczny, komputerowy RTG jest na co dzień wykorzystywana. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych zestawów tego typu: radiograf Visualix USB i aparat punktowy Gendex 765DC. Najnowszej generacji punktowe aparaty rentgenowskie łączą precyzję wykonywanych zdjęć, wygodę obsługi i bezpieczeństwo dla Pacjenta. Niezwykle małe ognisko uzyskiwane w urządzeniu Gendex 765DC – (0,4 mm) i precyzyjne przetworzenie obrazu do postaci cyfrowej daje efekt w postaci wyjątkowo dokładnego, wyostrzonego zdjęcia dostępnego natychmiast na ekranie komputerowego monitora (lub – oczywiście – fotograficznego wydruku).

Przy tym dawka promieniowania przyjęta przez Pacjenta (i lekarza) jest nawet do 90% niższa aniżeli przy tradycyjnych, dawniejszych urządzeniach rentgenowskich. Przebywanie w promieniu 1 m od głowicy aparatu Gendex 765DC nie powoduje przekroczenia dopuszczalnej dawki przyjętego promieniowania (1mR/rok) nawet przy 10000 (dziesięciu tysiącach!) wykonanych zdjęć.

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 19:30
sobota: 8:30 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI