Cyrkon – korony mosty cyrkonowe

Cyrkon – korony i mosty cyrkonowe

Cyrkon - korony i mosty cyrkonowe - Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii - Kraków - BronowiceCyrkon – korony i mosty cyrkonowe – to wyjątkowo biokompatybilny oraz biozgodny materiał, traktowany przez organizm jak coś własnego. Cyrkon – korony i mosty cyrkonowe nie wywołują w związku z tym żadnych uczuleń, a przy tym wykazują najmniejszą przyczepność płytki bakteryjnej – dzięki temu dziąsło jest całkowicie zdrowe i naturalne.

Cyrkon – korony i mosty cyrkonowe w największym stopniu upodobniają się do naturalnych zębów sąsiednich. W stomatologii jaj dotąd jest jedynym materiałem, który, nie będąc metalem, ma biały kolor – dzięki temu załamuje światło, a nie odbija go. Można więc lepiej dobrać kolor, uniknąć niewielkich różnic kolorystycznych, uzyskać większą naturalność i osiągnąć lepszy efekt estetyczny.

Cyrkon – korony mosty cyrkonowe są „wycinane” z większego bloczka przez urządzenie sterowane komputerem. Dzięki temu charakteryzuje je idealna dokładność, precyzja oraz dopasowanie. To z kolei w największym stopniu utrudnia bakteriom dostęp do zęba i gwarantuje długotrwałość wykonanej pracy. Mają przy tym niepowtarzalną wytrzymałość, a także zdolność samoreperacji struktury krystalicznej.

Cyrkon – korony mosty cyrkonowe skierowane są do najbardziej wymagających pacjentów. Dla tych, którzy oczekują niuansów. Dla tych, którzy nad wyraz cenią sobie zdrowie swoich zębów.

Cyrkon – korony i mosty cyrkonowe – przykładowe zdjęcia Naszych Pacjentów przed rozpoczęciem i po zakończeniu leczenia:

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI