Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo - Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii Kraków BronowiceBezpieczeństwo zabiegów jest dla nas bardzo ważne. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów w naszych gabinetach dentystycznych w przykładamy szczególną wagę do procesów dezynfekcji i sterylizacji. Tam, gdzie jest to tylko możliwe stosujemy materiały jednorazowe. Dzięki temu mogą Państwo czuć się w naszych gabinetach dentystycznych bezpiecznie i zaufać przestrzeganym przez nas procedurom.

Nasze gabinety dentystyczne posiadają osobną klimatyzowaną sterylizatornię wyposażoną w nowoczesny sprzęt z certyfikatami CE do przeprowadzania procesów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. Dezynfekcja przeprowadzana jest w specjalnych pojemnikach przy pomocy różnych, zależnie od rodzaju dezynfekowanych narzędzi, preparatów dezynfekcyjnych. Następnie przeprowadzamy wstępną dezynfekcję w wysokiej temperaturze z udziałem ultradźwięków w termodezynfektorze.

Po procesie dezynfekcji narzędzia są ostatecznie myte, suszone, dzięki zgrzewarce hermetycznie zamykane w specjalistyczne opakowania papierowo-foliowe wraz ze wskaźnikami potwierdzającymi przebieg procesu. Następnie poddawane są procesowi sterylizacji w autoklawie w najwyższej możliwej temperaturze. Dodatkowo do procesu sterylizacji stosowana jest tylko woda destylowana bezpośrednio przed procesem.

Dodatkowo w gabinetach zainstalowane są przepływowe lampy bakteriobójcze Kover w celu dezynfekcji powietrza z pyłów drobnocząsteczkowych skażonych drobnoustrojami.

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 19:30
sobota: 8:30 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI