Metamorfozy

Metamorfozy

Metamorfozy naszych Pacjentów to nasza największa satysfakcja – szczególnie kiedy już w trakcie leczenia nasi Pacjenci zaczynają się zmieniać, odzyskują pewność siebie i radość uśmiechania się.

Dopełnieniem zabiegów stomatologicznych są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz z zakresu medycyny regeneracyjnej – te w znaczący sposób podkreślą efekt końcowy wspólnej pracy. Zabiegi wykonywane są przed dyplomowanych lekarzy medycyny estetycznej w Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej.

Pani Teresa:

„Wszystkie zabiegi, które zostały mi zrobione podczas metamorfozy były naprawdę fantastyczne. Czuję się dużo lepiej w swojej nowej skórze. Bardzo potrzebowałam takich zmian w swoim wyglądzie. Czuję się pewniejsza siebie i bardziej atrakcyjnie.
Opieka lekarzy specjalistów, którą otrzymałam zasługuje na duże uznanie i wielkie podziękowania.

Dziękuję wszystkim za Nową Siebie.

Wdzięczna Teresa Pełka”

Pani Elżbieta:

„Pani Doktor, w której ręce złożyłam swe marzenie o pięknym uśmiechu, dokonała ogromnej przemiany we mnie. Do tej pory wzbraniałam się przed uśmiechem, od teraz mam ochotę uśmiechać się raz po raz. Składam wyrazy wdzięczności Pani Doktor Zinkow i całemu personelowi za ciepło, miłą atmosferę i dobroć.

Wdzięczna Elżbieta Woźniak”

 

Pani Bogumiła:

„Jestem bardzo wdzięczna Pani dr Marcie Zinkow i całemu personelowi Dentimy za to, że dzięki ogromnej pracy bezboleśnie przemieniła mnie w ciągle uśmiechającą się osobę. Po raz pierwszy spotkałam się z takim profesjonalizmem, starannością, dokładnością i cierpliwością, a także z życzliwością i serdecznym podejściem do pacjenta. Być leczonym w TAKIM GABINECIE jest wielką bezstresową przyjemnością!

Już w tej chwili polecam każdemu, z czystym sumieniem, korzystanie z gabinetu Dentima. Dziękuję bardzo!”

Pani Karolina:

„Bardzo dziękuję Pani dr Marcie Zinkow oraz całemu personelowi „Dentimy” za to, że dzięki ogromnemu poświęceniu i pracy, jaką włożyła p.Marta w pracę nad moimi zębami, ja mogę teraz swobodnie się uśmiechać, nie zakrywając moich zębów. Od lat nie spotkałam się z tak wielkim profesjonalnym i serdecznym podejściem do pacjenta. Każdemu, kogo spotkam, będę polecać z czystym sumieniem, aby skorzystał z usług gabinetu „Dentima”.

Serdecznie dziękuję”

Pani Katarzyna:

„Jestem ogromnie zadowolona z zabiegów dentystycznych. Chyba po raz pierwszy w życiu z radością i uśmiechem szłam na umówioną wizytę. Wysoki standard narzędzi, najnowsze technologie, przyjazny gabinet Precyzja, delikatność, spokój i wewnętrzne ciepło Pani dr Marty Zinkow oraz relaksująca muzyka w tle sprawiały, że nie czułam stresu ani obaw. A co najważniejsze – mój uśmiech teraz podoba mi się jeszcze bardziej! Zarówno Pani Marcie jak i pozostałym Paniom, z którymi miałam kontakt bardzo dziękuję.”

Pani Michalina:

“Bardzo dziękuję wspaniałemu personelowi Dentimy za piękny uśmiech i białe, zdrowe zęby. Pani dr Marta Zinkow jest tak delikatna, że kilka razy zdarzyło mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Najnowocześniejsze metody leczenia, profesjonalna obsługa i spektakularny efekt po zakończeniu leczenia.

Polecam wszystkim!”

 

 

Umów się na wizytę telefonicznie

664 06 43 32
12 638 36 42
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

DENTIMA
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI